:: OFERTA - KLIMATYZACJA
Nasza oferta w tym zakresie obejmuje klimatyzatory i wentylatory polskich i zagranicznych producentów.

Urządzenia typu split, ścienne, kasetonowe, podstropowe oraz centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne firm: FUJITSU, SINCLAIR, LG.
Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży urządzeń, oferujemy również montaż urządzeń wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych i ich serwis.

Więcej informacji na temat cen, proponowanych modeli oraz terminów realizacji, uzyskacie Państwo pod numerem telefonu znajdującym się w dziale KONTAKT.Klimatyzatory ścienne

Instalowane są na ścianie w odległości ok 10-30cm od sufitu. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, sterować nim można za pomocą pilota. Jest to najpopularniejszy klimatyzator instalowany w biurach i mieszkaniach, charakteryzujący się estetyką i atrakcyjną ceną. Posiadają najbardziej ze wszystkich modeli rozbudowaną automatykę.

Klimatyzatory kasetonowe

Instaluje się je w przestrzeni sufitu podwieszanego. Takie jego zamontowanie umożliwia równomierne rozprowadzenie chłodnego powietrza w pomieszczeniu. Powietrze o odpowiedniej wilgotności temperaturze rozprowadzane jest wzdłuż sufitu, i opada w dół wzdłuż ścian. Takie umieszczenie powoduje to, że nie musimy przeznaczać określonego miejsca w pomieszczeniu na zainstalowanie wewnętrznej części klimatyzatora.

Klimatyzatory kanałowe

Umożliwiają rozprowadzenie powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń równocześnie. Klimatyzator automatycznie ustawia temperaturę wtłaczanego powietrza na podstawie średniej wartości temperatur w klimatyzowanych pomieszczeniach.

ZADZWOŃ      

(34) 360 92 81      


NAPISZ      

biuro@mil-dam.pl      


Administratorem danych osobowych, których nam dostarczasz, jest Z.U.H. MIL-DAM Robert Bator, ul. Powstańców Warszawy 44, 42-271 Częstochowa.
Zbieramy Twoje dane osobowe, w celu kontaktowym w związku z realizacja zamówień oraz w celach marketingowych.
Więcej informacji na temat polityki prywatności znajdą Państwo pod tym linkiem.